banner isbank


TC.EDİRNE BELEDİYESİ UNESCO DÜNYA MİRASI SELİMİYE CAMİİ KÜLLİYESİ V. GELENEKSEL ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI (Açık Kategori: En Küçüğü 2011 Doğumlu Olan Her Yaştaki Sporcu Katılabilir.

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2017-10-12 17:00:00




TC.EDİRNE BELEDİYESİ UNESCO DÜNYA MİRASI SELİMİYE CAMİİ KÜLLİYESİ V. GELENEKSEL ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI (Açık Kategori: En Küçüğü 2011 Doğumlu Olan Her Yaştaki Sporcu Katılabilir.

Turnuva Katılımcı Sayısı Dolmuştur.



Toplam Kayıt: 64
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
FURKAN İŞLİK EDİRNE 0
ALPER BİLGİN TEKİRDAĞ 0
ŞAHİKA EZGİ ÇAY EDİRNE 1028
MOHAMMED BEŞİR KEBBE İSTANBUL 1269 1413
RÜZGAR IRMAK EDİRNE 1000
EKREM ARAZ EDİRNE 0
SOYUHAN BARLAS EDİRNE 0
ELNUR ALIYEV ÇANAKKALE 2172 2197
MUSTAFA CEM ŞİŞİK İSTANBUL 1368
CAHİT ERKAN BAŞAR TEKİRDAĞ 0
KAYA KAPAĞAN İSTANBUL 1206 1303
MUSTAFA TUNÇ DEMİREL İSTANBUL 1152
TÜRKER KINATAŞ İSTANBUL 1865
GÖRKEM ERK EDİRNE 0
ANIL EFE KAYA İSTANBUL 1374
DİDEM DİLARA DİZDAR TEKİRDAĞ 1507 1535
MEHMET METİN ANKARA 2170 2227
MUAMMER ATAKAN YARAR KARAMAN 1824 1899
TUNA DENİZ PAÇ İSTANBUL 1472
ÖNER ACET EDİRNE 1148
SONER DURAN EDİRNE 1246
KEREM ARDA EDİRNE 0
METİN ALTINOK KIRKLARELİ 1747
ÖZGÜR MERT ARDAHAN 0
NAZMİ ASRIN KOÇ EDİRNE 0 0
ÇAĞIN ALP ORUNÇ EDİRNE 0
İLKER DURAN EDİRNE 1110
TOLGA BİLEN EDİRNE 1358
YAŞARCAN DEĞİRMENCİ TEKİRDAĞ 0
ARMAĞAN SANIŞ EDİRNE 0
BERKE GÜNCAN DENİZLİ 2066 2080
SENA FİDAN TEKİRDAĞ 0
ESMA PINAR FİDAN TEKİRDAĞ 0
MUSTAFA YAZICI BALIKESİR 1491
DİDEM İNANDIM EDİRNE 1349
ONUR ILGAZ ÇELEBİ TEKİRDAĞ 1095
MUSTAFA BAŞAR ANKARA 1201
AHMET AKGÜNEŞ EDİRNE 0
KEREM MAÇİN EDİRNE 1176
BATUHAN ALAYLI EDİRNE 1087
EFE ERDEM TERKİN EDİRNE 1010
ARDA SARIKAHYA EDİRNE 1078
KERİM BENGÜ EDİRNE 0
FUNDA KAHRAMAN EDİRNE 0
NECLA ŞEHBAL KILIÇ EDİRNE 0
ALEYNA ÇITIR EDİRNE 0
ÇAĞLA İLAYDA ALMADIK EDİRNE 0
AYŞENUR ORAL EDİRNE 0
ERDEM ŞAHİN EDİRNE 1171
FAHRİ KARAKURT EDİRNE 1889 1990
SEMİH YARGITAY EDİRNE 1043
AHMET ŞİRİN EDİRNE 1352 1467
MEHMET DOĞAN MERAL EDİRNE 1435
MURAT İMROZ EDİRNE 1146
ALİ BÜLENT ÖZVEREN KARAMAN 1949
BATUHAN TUNA ŞAHİN EDİRNE 1206
FURKAN BERKHAN YETGİN MUĞLA 1417
METİN HATİPOĞLU TEKİRDAĞ 1619
HASAN ÇALIŞKAN EDİRNE 1128 1138
TUNCA BOZBIYIK TEKİRDAĞ 1797 1799
ATİLLA AKSOY ÇANAKKALE 1853 1925
ÖZGÜR AKKAŞ ÇANAKKALE 1145 1320
SAMET ACAR ÇANAKKALE 1541 1635
BARIŞ CAN DURAK TEKİRDAĞ 1011