banner isbank

Satranç Haberleri

EDİRNE BÜYÜK MİMAR SİNAN'A VEFA SATRANÇ TURNUVASI

                  Sporcularımızın turnuvaya kayıtlarını gerçekleştirebilmeleri için öncelikle, lisansları varsa    https://lisans.tsf.org.tr/online/  adresinden yeni sezon vizelerini yaptırmaları, lisansları yoksa ise, yine aynı adresten lisanslarını çıkartmaları gerekmektedir.Mağduriyet yaşanmaması için önemle duyurulur !

Turnuvanın Tarihi : (18-19-20-21 Ekim 2018) 
Yönerge : >>> edirne_buyuk_mimar_sinana_vefa_satranc_turnuvasi.pdf
Turnuvaya Kayıt : edirne.tsf.org.tr sayfasından, en geç 17 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 17:30' a kadar online kayıt yapılacaktır.Başka yollarla yapılacak kayıtlardan kaynaklanacak hak mahrumiyetlerinden başvuru sahipleri sorumlu olacaklardır.Turnuva günü turnuva yerinde yeni kayıt alınmayacaktır !!! 
Kayıt Kontrol Saati : 17:30 - 18:00 arası (18 Ekim 2018 Perşembe günü yarışma yerinde) 
Turnuvanın Yeri : GHSİM Gençlik Merkezi / EDİRNE 
Kategoriler : 
       - AÇIK KATEGORİ: En küçüğü 2012 doğumlu olan her yaştaki sporcu katılabilir. Kayıtlar 64 sporcu ile sınırlandırılmıştır. 
NOT : Turnuva sonuçları UKD hesaplamalarında kullanılacaktır.
Tıkla ve Turnuvaya Kayıt Ol : http://edirne.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form?layout=girisform&;tid=67     


EDİRNE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ HAFTASI V. GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI

                  Sporcularımızın turnuvaya kayıtlarını gerçekleştirebilmeleri için öncelikle, lisansları varsa    https://lisans.tsf.org.tr/online/  adresinden yeni sezon vizelerini yaptırmaları, lisansları yoksa ise, yine aynı adresten lisanslarını çıkartmaları gerekmektedir.Mağduriyet yaşanmaması için önemle duyurulur !
Turnuvanın Tarihi :
 (11-12-13-14 Ekim 2018) 
Yönerge : >>> EDRNE_AMATR_SPOR_KULPLER_HAFTASI_V._GELENEKSEL.pdf 
Turnuvaya Kayıt : edirne.tsf.org.tr sayfasından, en geç 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 17:30' a kadar online kayıt yapılacaktır.Başka yollarla yapılacak kayıtlardan kaynaklanacak hak mahrumiyetlerinden başvuru sahipleri sorumlu olacaklardır.Turnuva günü turnuva yerinde yeni kayıt alınmayacaktır !!!
Kayıt Kontrol Saati : 17:30 - 18:00 arası (11 Ekim 2018 Perşembe günü yarışma yerinde)
Turnuvanın Yeri : GHSİM Gençlik Merkezi / EDİRNE
Kategoriler :
       - AÇIK KATEGORİ: En küçüğü 2012 doğumlu olan her yaştaki sporcu katılabilir. Kayıtlar 64 sporcu ile sınırlandırılmıştır.
NOT : Turnuva sonuçları UKD hesaplamalarında kullanılacaktır.
Tıkla ve Turnuvaya Kayıt Ol :  http://edirne.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form?layout=girisform&;tid=66

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

SATRANÇ ANTRENÖRLÜĞÜ KURSLARINA KATILMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE !

DEĞERLİ KURSİYERLERİMİZ; 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINCA YENİLENEN ANTRENÖR KURSLARI MÜFREDATI VE DERS SAATLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

BU DOĞRULTUDA, GEREK DERS SAYILARINDA GEREKSE DERS SAATLERİNDE YAPILAN DÜZENLEMEYE GÖRE FEDERASYONUMUZCA 2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDEN İTİBAREN UYGULAMAYA KONULAN KURS ÜCRETLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDE AÇILACAK KURSLARIN DUYURUSU http://www.tsf.org.tr/antrenorluk-kurslari LİNKİNDEN VE KURSUN AÇILDIĞI İLİN SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ SAYFASINDAN DUYURULACAKTIR.

KURSLARA KATILACAK KURSİYERLERİMİZ; 
  1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU ŞART VE İŞLEMLERİ İÇİN http://www.tsf.org.tr/2017-06-23-11-11-52/antrenorler-icin/11748-1-kademe-antrenorler LİNKİNDE, 
  2. KADEME ANTRENÖR KURSU ŞART VE İŞLEMLERİ İÇİN İSE http://www.tsf.org.tr/2017-06-23-11-11-52/antrenorler-icin/11749-2-kademe-antrenorler LİNKİNDE YER ALAN AÇIKLAMALARA ULAŞABİLİRLER. 
Saygılarımla / Best Regards
 

 

tsf logo 150px

Oğuz TAYMAZ
TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
TSF Spor Uzmanı & Eğitim Koordinatörü 
TCF Sport Expert & IO International Organizer 

Anafartalar Mah. Şehit Yaşar Akansel Sokak Özgürler İş Merkezi No:3 Kat:6 06060 Ulus - Altındağ - Ankara

0312 309 75 94 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.tsf.org.tr

Enez Open 2018

enez5000

Enez Kaymakamlığı ve Türkiye Satranç Federasyonu'nun birlikte düzenlediği Enez Kaymakamlığı 2. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 15 - 20 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Enez Sahil Kamp Tesislerinde gerçekleştirilecektir.
Başvuru: enezopen.tsf.org.tr adresinden yapılacaktır.
Ödül: 26.750 TL