banner isbank


TC.EDİRNE BELEDİYESİ UNESCO DÜNYA MİRASI SELİMİYE CAMİİ KÜLLİYESİ V. GELENEKSEL ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI (Küçükler Kategorisi: 2011-2010-2009-2008-2007 Doğumlular Katılabilir)

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2017-10-12 17:00:00




TC.EDİRNE BELEDİYESİ UNESCO DÜNYA MİRASI SELİMİYE CAMİİ KÜLLİYESİ V. GELENEKSEL ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI (Küçükler Kategorisi: 2011-2010-2009-2008-2007 Doğumlular Katılabilir)

Turnuva Katılımcı Sayısı Dolmuştur.



Toplam Kayıt: 64
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
AHMET AKGÜNEŞ EDİRNE 0
DENİZ ŞEVİK TEKİRDAĞ 0
EBRAR ÇOKDERİN ÇANAKKALE 1208
YAĞIZ GÜLER TEKİRDAĞ 0
BATUHAN AVCI TEKİRDAĞ 1431
KEREM BARKIN YILDIZ TEKİRDAĞ 1397
FURKAN BAHTİYAR TEKİRDAĞ 1181
SEYFETTİN RÜZGAR ÇELİK TEKİRDAĞ 1029
MELİS DURU BAYRAMLI KIRKLARELİ 1181
MUSTAFA MERT TEKİRDAĞ 1223
ASYANAZ SEÇKİN TEKİRDAĞ 1016
DENİZ CEVAT TEZEL TEKİRDAĞ 1159
SILA TEZEL TEKİRDAĞ 1214
EFE MERT ARDAHAN 0
KAAN BİLGİN TEKİRDAĞ 0
AHMET EFENDİOĞLU TEKİRDAĞ 1438 1583
BURAK ŞENGÜN EDİRNE 0
ALPTEKİN AKKİYİK EDİRNE 0
AHMET MANDACI EDİRNE 0
DENİZHAN BIÇAKLIOĞLU SAKARYA 1282
ALPER KUŞOĞLU ÇANAKKALE 1461
YİĞİT CANBAZOĞLU ÇANAKKALE 1007 1190
ŞAHİN ERGİN TEKİRDAĞ 1797
BADE ALTUN ÇANAKKALE 1084
DORUK AKKAŞ ÇANAKKALE 1212 1377
ESİLA AVCI EDİRNE 1041
KORAY CEYLAN EDİRNE 0
YİĞİT KAYADELEN EDİRNE 0
GÖKÇAY UĞUR BAYRAKDAR EDİRNE 0
FEZA DEHA FİDAN EDİRNE 0
NEJAT SOFUOĞLU EDİRNE 1065
BEYZA ACAR EDİRNE 1011
CEYDA ACAR EDİRNE 0
DORUK KARAYAYLA EDİRNE 1127
EGE ÖZCAN TEKİRDAĞ 1225
BORA IRICI TEKİRDAĞ 1231
ENES ÇİLDAM EDİRNE 1021
CEM DENİZ EDİRNE 0
İLBAY GÜRKAN TEKİRDAĞ 0
ZEYNEP BALKAN EDİRNE 0
NEHİR TÜRKER EDİRNE 0
BURAK CAN DURAK TEKİRDAĞ 1162
EFLİN DURMAZ KIRKLARELİ 1358
ÖMER BARTU YAŞIN TEKİRDAĞ 1266
ÖZGÜR ÖZBİROL KIRKLARELİ 1313
YİĞİT AKYOL TEKİRDAĞ 1007
AYBERK ÖZDEMİR EDİRNE 1006
DEMİRKAN YILMAZ EDİRNE 0
ŞEVVAL NAZ DEĞİRMENCİ TEKİRDAĞ 1053
ÖMER TÜNCER TEKİRDAĞ 1401
BELİNAY YILMAZ TEKİRDAĞ 1054
ATABERK ALKIŞ TEKİRDAĞ 1161
BEDİRHAN BEKRİ KOCAELİ 1106
ECRİN ZEYCAN ŞAHİN KOCAELİ 1174
KAAN SUNGUR TEKİRDAĞ 1051
LARANUR AYDIN TEKİRDAĞ 1000
NİSANUR AYDIN TEKİRDAĞ 1097
AYŞE BEYZA ATAMAN TEKİRDAĞ 1291
KAYRA DOĞAN ÇANAKKALE 1302
MEHMET KAĞAN DERELİ TEKİRDAĞ 0
ZEYNEP ASEL ULAKÇI EDİRNE 1131 1360
BURAK ARCA YILMAZ TEKİRDAĞ 1088
ASYA ARSLAN TEKİRDAĞ 1000
ATEŞ ATABEY AYHAN TEKİRDAĞ 1145 1283